2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Mazowieckie
  5. Pozostałe oferty pracy - Warszawa
  6. Pozostałe oferty pracy - Wola
Dodane 05 maja 2024

Pracownik Myjni Ręcznej/Myjnia/Praca na Myjni/Ruchnu Myyku/Ручна мийка

Wynagrodzenie

8 000 - 10 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Wola

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganePracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

PRACOWNIK MYJNI RĘCZNEJ Warszawa Wola

Zatrudnimy Pana/Panią w wieku 19-25 lat z doświadczeniem lub do przyuczenia.

PREFEROWANY KONTAKT TELEFONICZNY:  574 837 488 (8:00-20:00)

Запрошуємо українців з базовим знанням польської мови

Zaproshuyemo ukrayintsiv z bazovym znannyam polʹsʹkoyi movy

Ручна мийка автомобіля

Доброго ранку, приймаємо на роботу людину для ручної мийки автомобілів

зарплата від 6 до 8 тис

Opis stanowiska

·      Ręczne czyszczenie samochodów

·      Odkurzanie wnętrz i czyszczeniu kokpitów

·      Pranie tapicerki

Wymagania

·      Dokładność i staranność wykonywanych prac

·      Dobra organizacja pracy własnej

·      Uczciwość i pracowitość

·      Kultura osobista

·      Umiejętność pracy pod presją czasu

·      Mile widziane wykształcenie o profilu samochodowym

Oferujemy:

·       Zarobki większe niż na innych myjniach od 6000-8000 netto nie brutto (netto oznacza kwotę na rękę, po odliczeniu wszystkich składek zusowskich i podatkowych)

·       Unikatowy i profesjonalny proces wdrożenia na stanowisko

·       Możliwość awansu

·       Przyjazną atmosferę

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Wola
ID: 510457619