2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Świętokrzyskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Kielce
Dodane 22 kwietnia 2024

Pracownik Myjni Samochodowej

Lokalizacja

Kielce

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymagane

Autoryzowany Serwis Hyundai, Suzuki, poszukuje odpowiednich osób na stanowisko :

Pracownik Myjni

Miejsce pracy: Kielce

Wymagania:

• Prawo jazdy kategoria B – warunek konieczny

• Sumienność i dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań

• Dbałość o wysoką jakość wykonywanej pracy.

• Umiejętność pracy pod presją czasu

• Punktualność

Zadania:

• Mycie samochodów osobowych i dostawczych,

• Odkurzanie i czyszczenie wnętrz samochodów

• Zapewnienie najwyższej jakości świadczonych usług,

• Odpowiedzialność za porządek w miejscu pracy.

Oferujemy:

• Wynagrodzenie adekwatne do wyników pracy

• Pracę w firmie o ugruntowanej, stabilnej pozycji na rynku

• Narzędzia niezbędne do wykonywania powierzonych obowiązków

Kandydatów prosimy o przesłanie CV wraz ze zdjęciem i dopiskiem

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez Folwark Samochodowy Sp. z o.o. w celu realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych oraz z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, tzw. RODO.

Lokalizacja

Kielce,

Świętokrzyskie

Świętokrzyskie, Kielce
ID: 627057277