2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Małopolskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Kraków
  6. Pozostałe oferty pracy - Podgórze Duchackie
Dodane 18 kwietnia 2024

Pracownik myjni samochodowej - Suzuki Matsuoka Kraków

Lokalizacja

Kraków, Podgórze Duchackie

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Naszą pasją są samochody. O każdy dbamy ze szczególną uwagą. Obecnie do naszego autoryzowanego salonu i serwisu Suzuki poszukujemy pracownika myjni ręcznej.

Lokalizacja: Kraków, ul. Płk Stanisława Dąbka 28

Zakres obowiązków:

  • Przygotowywanie oraz mycie pojazdów nowych i używanych

  • Mycie samochodów po obsłudze serwisowej

  • Dokładne oraz terminowe wykonywanie zleconych zadań

  • Ustawianie samochodów na parkingu firmowym

 Wymagania:

  • Sumienność oraz staranność w wykonywaniu prac

  • Umiejętność samodzielnego organizowania pracy, planowania kolejności prac i przestrzegania ustalonych terminów

  • Prawo jazdy kat. B i doświadczenie w prowadzeniu samochodów

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Umiejętność pracy z różnymi narzędziami i urządzeniami myjącymi

Brak doświadczenia nie stanowi żadnego problemu. Wymagamy jedynie chęci do pracy i zaangażowania.

Oferujemy:

  • Każdy rodzaj umowy: o pracę, zlecenie, B2B

  • Pracę w wymiarze 1/2 etatu lub pełnym

  • Indywidualnie ustalony grafik w godzinach pracy serwisu i salonu (pon. – sob.)

  • Przyjazną atmosferę w zgranym zespole

  • Wszystkie niezbędne sprzęty do wykonania powierzonych zadań

Proszę o dodanie w CV aktualnej klauzuli RODO:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)."

CV proszę o przesyłanie za pośrednictwem OLX.

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Podgórze Duchackie
ID: 885974953