2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Śląskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Rybnik
Dodane 29 kwietnia 2024

Pracownik Myjni Samochodowej || TOYOTA & LEXUS

Lokalizacja

Rybnik

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

TOYOTA Dobrygowski w Rybniku autoryzowany dealer i przedstawiciel firmy TOYOTA. Dynamicznie rozwijającą się firmą, wielokrotny zdobywca tytułu ,,Dealera Roku”.

W związku rozbudową salonu w Rybniku, poszukujemy osób na stanowisko:

Pracownik Myjni Samochodowej

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • przygotowanie samochodów nowych (mycie i odkurzanie wnętrza) oraz samochodów po naprawach serwisowych;

  • dbanie o swoje stanowisko pracy – czystość i porządek;

  • utrzymanie powierzonego mienia w pełnej sprawności i prawidłowe jego zabezpieczenie;

  • dbałość o utrzymanie wysokiej jakości wykonywanych prac

WYMAGANIA:

  • chęć i zapał do pracy;

  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku;

  • gotowość do aktualizacji i poszerzania wiedzy;

  • prawo jazdy kat. B;

  • umiejętność tworzenia dobrego wizerunku firmy poprzez zapewnienie wysokiego poziomu wykonywanych prac;

  • dyspozycyjność;

OFERUJEMY:

  • możliwość rozwoju zawodowego, awansu na inne stanowiska;

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;

  • atrakcyjny system wynagrodzeń i premii zależny od osiąganych wyników.

Odpowiemy tylko na wybrane oferty.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez TOYOTA DOBRYGOWSKI Sp. z o.o. Sp.K. z siedzibą: 59-300 Lubin, ul. Przemysłowa 1E w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko oraz w celu prowadzenia przyszłych rekrutacji przez wyżej wskazaną Spółkę.

Odpowiemy tylko na wybrane oferty. Na podstawie Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej: RODO) informujemy, iż Administratorem Danych Osobowych jest TOYOTA DOBRYGOWSKI Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa z siedzibą w Lubinie przy ulicy Przemysłowej numer 1E (kod 59-300), KRS 0000650412, zwana dalej „Spółką”. Dane osobowe przetwarzane są w celach rekrutacyjnych na podstawie art. 6 ust 1 lit. a), a w zakresie wizerunku na podstawie art. 9 ust. 1 pkt. a) RODO. Państwa dane osobowe podane w ramach rekrutacji będą przechowywane do chwili zakończenia procesu rekrutacji (w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych w ramach jednego procesu rekrutacji) lub do chwili cofnięcia zgody przez Państwa na przetwarzanie danych w tym celu (w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych w celu prowadzenia przyszłych rekrutacji). Dane osobowe mogą być ujawnione upoważnionym pracownikom lub współpracownikom Spółki oraz podmiotom udzielającym wsparcia Spółce na zasadzie zleconych usług i zgodnie z zawartymi umowami powierzenia. Posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Mają Państwo również prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uznają Państwo, iż przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy RODO. Podanie danych w procesie rekrutacji jest dobrowolne, ale niezbędne w celu uczestnictwa w procesie rekrutacyjnym.

Lokalizacja

Rybnik,

Śląskie

Śląskie, Rybnik
ID: 838051916