2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Dolnośląskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Jelenia Góra
  6. Pozostałe oferty pracy - Grabary
Dodane 10 maja 2024

Pracownik myjni samochodowej - Toyota Wałbrzych Nowakowski Sp. z o.o.

Lokalizacja

Jelenia Góra, Grabary

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Toyota Nowakowski istnieje na rynku już od ponad 30 lat! Pierwszy nasz salon powstał w Świebodzicach w 1991 roku. Cały czas się rozwijamy. W tej chwili Grupa Toyota Nowakowski posiada już cztery salony na Dolnym Śląsku– w Bielanach Wrocławskich, w Wałbrzychu, w Jeleniej Górze oraz w Siechnicach. Dla nas motoryzacja to pasja, a marka Toyota niezmiennie pozostaję jedną z najsilniejszych marek na rynku.

Misja firmy: Całkowite zadowolenie Klientów jest dla nas jedyną miarą sukcesu. Dlatego spełnianie ich oczekiwań stanowi fundament naszej filozofii i podstawową motywację wszystkich działań Toyoty w Polsce. Poprzez nasze oferty i usługi chcemy propagować bezpieczeństwo i ekologię dbając o otaczające nas środowisko.

Wizja firmy: Naszą wizją jest ciągłe udoskonalanie naszych usług tak jak mówi to filozofia Kaizen, którą wytyczyła na samym początku marka Toyota. Chcemy zbudować ogromne zaufanie naszych klientów i być wzorem dla innych salonów motoryzacyjnych w Polsce.

W chwili obecnej poszukujemy osoby do salonu w Jeleniej Górze na stanowisko:

Pracownik myjni samochodowej

Miejsce pracy: Jelenia Góra

Zakres obowiązków:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku zajmować się będzie przygotowywaniem i myciem pojazdów nowych i używanych dla poszczególnych działów firmy, ręcznym i mechanicznym czyszczeniem samochodów po ich naprawie serwisowej i blacharsko-lakierniczej, praniem tapicerek, odkurzaniem wnętrz samochodów, czyszczeniem kokpitów.

Wymagania:

·         mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,

·         mile widziane zainteresowanie branżą motoryzacyjną,

·         prawo jazdy kat. B,

·         umiejętność pracy w zespole,

·         pozytywne nastawienie i dyspozycyjność,

·         solidność w wykonywaniu zadań.

Oferujemy:

·         zatrudnienie u stabilnego pracodawcy,

·         pracę w młodym, dynamicznym zespole,

·         przyjazną atmosferę pracy,

·         pakiet benefitów.

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Jelenia Góra, Grabary
ID: 917309690