2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Opolskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Magnuszowice
Dodane 18 kwietnia 2024

Pracownik myjni samochodowej w ModernHatch

Lokalizacja

Magnuszowice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa

ModernHatch Sp. z o.o. Sp.k zatrudni pracownika myjni samochodowej.

Miejsce pracy:

Magnuszowice ( woj. Opolskie ).

Zadania:

– mycie samochodów ciężarowych oraz naczep, z zewnątrz i wewnątrz (mycie skrzyni ładunkowej);

- utrzymanie porządku w miejscu pracy;

- dbałość o powierzone mienie i sprzęt.

Wymagania:

- umiejętność pracy pod presją czasu;

- sumienność i dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań;

- umiejętność pracy w zespole;

- punktualność;

- mile widziane prawo jazdy kat. C/C+E lub doświadczenie w prowadzeniu samochodów ciężarowych.

Dodatkowe informacje:

- praca zmianowa:

noc z poniedziałku na wtorek i z czwartku na piątek, dniówka w środę i w sobotę.

Oferujemy:

- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;

- umowę o pracę na pełen etat;

- ubezpieczenie grupowe opłacane przez zakład pracy;

- atrakcyjne wynagrodzenie;

- bon świąteczny;

- możliwość rozwoju i poszerzania umiejętności;

- pracę w miłym i zgranym zespole.

Osoby zainteresowane pracą proszę o przesłanie aplikacji na olx.pl lub na adres e-mail: marcin.kurowski(małpa)modernhatch.eu.

Wymagane dokumenty:

1) CV zawierające informacje, o których mowa w art. 22[1] § 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy (Dz.U. z 2022 r. poz. 1510 ze zm.), tj. imię (imiona) i nazwisko, datę urodzenia, miejsce zamieszkania (adres do korespondencji), wykształcenie, przebieg dotychczasowego zatrudnienia.

2) W przypadku chęci uczestnictwa w kolejnych naborach prowadzonych przez ModernHatch Sp. z o.o. Sp.k., proszę o umieszczenie oświadczenia o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych w celu wykorzystania ich w kolejnych naborach prowadzonych przez ModernHatch Sp. z o.o. Sp.k. przez okres najbliższych 12 miesięcy.

Oświadczenie, o którym mowa w punkcie „Wymagane dokumenty” w pozycji 2) może być sformułowane w następujący sposób:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu wykorzystania ich w kolejnych naborach prowadzonych przez ModernHatch Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Magnuszowicach przez okres najbliższych 12 miesięcy.”

Lokalizacja

Magnuszowice,

Opolskie

Opolskie, Magnuszowice
ID: 888334123