2. Praca
  3. Sprzątanie
  4. Sprzątanie - Małopolskie
  5. Sprzątanie - Modlniczka
Dodane 23 kwietnia 2024

Pracownik myjni samochodowej w serwisie AUDI/VW - bez doświadczenia!

Lokalizacja

Modlniczka

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Największy w Polsce dealer samochodowy marek: Audi, VW, Skoda, Seat, Cupra - Grupa Cichy - Zasada, zaprasza do współpracy osoby chętne rozpocząć pracę na stanowisku: Pracownik myjni w serwisie samochodowym marek Audi/VW: Modlniczka, ul. prof. Adama Różańskiego 28-30.

Oferujemy Tobie:

  • Zatrudnienie w rozwijającej się organizacji (etat, umowa o pracę, możliwość awansu)

  • Wynagrodzenie zasadnicze + premię uznaniową

  • Darmowy pakiet medyczny w Grupie Luxmed

  • Dofinansowanie do karty Multisport

  • Zniżki na usługi i produkty firmowe (np. zakup aut, serwis, części, ubezpieczenia itp.)

  • Świadczenia na święta (np. karty Sodexo)

  • Wyprawkę dla dziecka

  • Paczki dla dzieci pracowników z okazji Dnia Dziecka (do 18 r.ż.)

  • Pracę w profesjonalnym zespole, pewność zatrudnienia

  • Możliwość udziału w wydarzeniach firmowych, sportowych i integracyjnych firmy

Twój zakres obowiązków:

  • Przygotowanie i mycie pojazdów nowych i używanych

  • Mycie samochodów po usłudze serwisowej

  • Pielęgnacja powłoki lakierowej oraz wnętrz samochodów

  • Dokładne oraz terminowe wykonywanie zleconych zadań

Nasze wymagania:

  • Chęć do pracy i zaangażowanie

  • Czynne prawo jazdy kat. B i doświadczenie w prowadzeniu samochodu

  • Samodzielność, dokładność oraz systematyczność

  • Odpowiedzialność za powierzone mienie klienta

  • Gotowość do pracy zmianowej (8 godzin dziennie - elastyczny grafik – do ustalenia)

Masz cv? Aplikuj!

Nie masz cv? NIE SZKODZI! Wyślij sms "praca myjnia" pod nr tel. 78*******01. Oddzwonimy!

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Modlniczka,

Małopolskie

Małopolskie, Modlniczka
ID: 900814666