2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Lubuskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Zielona Góra
Grupa Gezet
Dodane 29 kwietnia 2024

Pracownik myjni samochodowej w serwisie Hondy

Lokalizacja

Zielona Góra

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Grupa Gezet jest siecią autoryzowanych salonów i serwisów samochodowych oraz motocyklowych. W naszym portfolio znajduje się obecnie kilkanaście marek, a swoje salony posiadamy w Gdańsku, Gorzowie Wielkopolskim, Szczecinie i Zielonej Górze. W branży automotive działamy od roku 2002. Od 2011 roku znajdujemy się na prestiżowej liście TOP50 dealerów w Polsce Miesięcznika Dealer. Rozwijamy naszą działalność w zakresie sprzedaży i serwisu samochodów osobowych, dostawczych, użytkowych, motocykli jak również nowoczesnych warsztatów blacharsko-lakierniczych pod nazwą Centrum Likwidacji Szkód Grupy Gezet.

Do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:

Twój zakres obowiązków:

  • mycie, sprzątanie i polerowanie pojazdów

  • pranie tapicerki

  • nakładanie powłok ceramicznych

Od kandydatów oczekujemy:

  • pracowitości i dokładności

  • prawa jazdy kat. B

  • doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie oraz atrakcyjne wynagrodzenie

  • sponsorowane przez pracodawcę ubezpieczenie medyczne

  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego

  • karty MultiSport

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Zielona Góra,

Lubuskie

Lubuskie, Zielona Góra
ID: 894404741