2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Pomorskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Gdynia
  6. Pozostałe oferty pracy - Mały Kack
Dodane 03 kwietnia 2024

Pracownik myjni w salonie Nissan Gdynia

Wynagrodzenie

5 000 - 5 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Gdynia, Mały Kack

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie, Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Status studentaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Naszą pasją są samochody. O każdy dbamy ze szczególną uwagą. Oferujemy kompleksowe usługi detailingu, mycia, czyszczenia i pielęgnacji. Obsługujemy salony samochodowe .

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy specjalisty, który mogłyby dołączyć do naszego zespołu.

Lokalizacja: Gdynia

Oczekiwania:

Prawo jazdy kat.B – warunek konieczny Niekaralność – warunek konieczny Odpowiedzialność i zaangażowanie w wykonywaną pracę

Doświadczenie w pracy na myjni mile widziane

Obowiązki:

Kompleksowa obsługa samochodów marki premium

Zewnętrzna i wewnętrzna pielęgnacja samochodów

Dokładne oraz terminowe wykonywanie zleconych zadań

Dbanie o powierzony sprzęt

Oferujemy:

Pracę u Dealera Samochodowego

Stabilne zatrudnienie w prężnie rozwijającej się firmie

Możliwość długofalowej współpracy

Wysokie wynagrodzenie (podstawa + premie)

Pracę w młodym, dynamicznym zespole

Realną możliwość rozwoju (lider zespołu, kierownik)

Możliwość szkoleń z zakresu auto detailingu

+48**********16

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

Pomorskie

Pomorskie, Gdynia, Mały Kack
ID: 892428361