2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Małopolskie
  6. Obsługa produkcji - Niepołomice
Dodane 26 kwietnia 2024

Pracownik myjni w zakładzie produkcyjnym

Wynagrodzenie

5 200 - 6 300 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Niepołomice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Wynagrodzenie brutto: 5 200 zł. - 6 300 zł.

Opis stanowiska:

  • Mycie pomieszczeń wraz ze znajdującymi się tam urządzeniami i sprzętem

Oferujemy:

  • zatrudnienie bezpośrednio przez pracodawcę na podstawie umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • prywatna opieka medyczna

  • świadczenia socjalne i paczki na święta

Wymagania:

  • gotowość do pracy w systemie zmianowym

  • odpowiedzialność, obowiązkowość

  • umiejętność pracy w zespole

  • książeczka sanitarno-epidemiologiczna lub gotowość do jej wyrobienia

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Adres: ul. Mokra 11, 32-005 Niepołomice

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity Dz. U. z 2016 r. poz. 922 z późn. zm. ).

Klikając w przycisk, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do BELL POLSKA Sp. z o.o. z siedzibą w: 32-005 Niepołomice, ul. Mokra 11 (Pracodawca - administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym, w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę kontaktując się z nami pod adresem: kadry[at]bellpolska.com.pl lub na adres: 32-005 Niepołomice, ul. Mokra 11. Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz na stronie internetowej Bell Polska Sp. z o.o., w zakładce RODO

Lokalizacja

Niepołomice,

Małopolskie

Małopolskie, Niepołomice
ID: 849571721