2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Łódzkie
  6. Administracja, prace biurowe - Tomaszów Mazowiecki
Dodane 25 kwietnia 2024

Pracownik na stanowisko administracja biurowa - księgowość

Wynagrodzenie

4 300 - 5 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Tomaszów Mazowiecki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Praca hybrydowa

FBO Energia to firma działająca na rynku sprzedaży energii elektrycznej i OZE.

Działamy w sektorze B2B i B2C

Obecnie do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:

 pracownik administracyjno-biurowy ukierunkowanego na księgowość i kadry.

Zakres obowiązków:

  • wsparcie w dziale handlowo - księgowym

  • wprowadzanie danych do systemu księgowego Optima

  • odpowiadanie na bieżącą korespondencję z kontrahentami

  • obsługa systemu CRM

  • wsparcie handlowców w przygotowaniu dokumentów i umów

  • bieżący kontakt z klientem

  • przygotowanie zestawień i rozliczeń

Czego oczekujemy:

  • znajomości podstawowych zasad księgowości

  • chęci ciągłego doskonalenia się.

  • dobrej znajomość MS Office w szczególności Excel

  • samodzielność w planowaniu i organizowaniu pracy, odpowiedzialności za powierzone zadania

  • mile widziana znajomość programu księgowego Optima

  • dokładności, zaangażowania, skuteczności

  • komunikatywność i umiejętność współpracy w zespole

Co oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin (pełen etat)

  • uczciwe wynagrodzenie adekwatne do twoich kompetencji zawodowej i zaangażowania

  • szkolenia i kulturę dzielenia się wiedzą

  • realny wpływ na kształtowanie własnej ścieżki kariery

  • wsparcie merytoryczne

  • godziny pracy od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 – 16:00

  • miejsce pracy Tomaszów Mazowiecki

Zapraszamy Cię do naszego zespołu !

Dokumenty aplikacyjne proszę wysłać na adres:

Prosimy o dopisanie w dokumentach aplikacyjnych następującej klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby tej i przyszłej rekrutacji, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie ochronie danych)."

Lokalizacja

Tomaszów Mazowiecki,

Łódzkie

Łódzkie, Tomaszów Mazowiecki
ID: 909413655