2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Łódzkie
  6. Obsługa produkcji - Rzgów
Dodane 01 maja 2024

Pracownik Narzędziowni

Lokalizacja

Rzgów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Twój zakres obowiązków:

Będziesz przezbrajać linie produkcyjne, które produkują profile okienne. Będziesz dbać o stan techniczny narzędzi do wytłaczania profili. Twoim zadaniem będzie również usuwanie problemów technicznych.

Nasze wymagania:

Jeżeli jesteś gotowy do pracy w systemie dwuzmianowym, zaangażowany i posiadasz zmysł techniczny, to zgłoś się do nas.

To oferujemy:

·         Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę;

·         Pracę w systemie dwuzmianowym;

·         Dogodny dojazd autobusem MPK Łódź (linia 50 i 56);

·         Przyjazne miejsce pracy, pracę w zgranym zespole pracowników

·         Bezpieczne i dobre warunki pracy;

·         Pakiet socjalny: dofinansowanie do posiłków, ubezpieczenia grupowego i karty Multisport, "wczasy pod gruszą", świadczenia okolicznościowe, imprezy integracyjne.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Rzgów,

Łódzkie

Łódzkie, Rzgów
ID: 914195025