2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Małopolskie
  6. Obsługa produkcji - Sułkowice
Producent Narzędzi JUCO
Dodane 26 kwietnia 2024

Pracownik narzędziowy, Frezer - JUCO praca od zaraz

Lokalizacja

Sułkowice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Producent Narzędzi JUCO Sp. z o.o. jest czołowym producentem narzędzi oraz odkuwek matrycowych na rynku krajowym, jak również na rynkach zagranicznych. Zatrudniamy około 100 fachowców o najwyższych kwalifikacjach. Wyróżniamy się skuteczną organizacją pracy, efektywnością biznesową oraz zespołowością i nastawieniem na współpracę. Poszukujemy osób kreatywnych, zaangażowanych i energicznych, które są zorientowane na osiąganie coraz lepszych wyników w pracy.

Pracownik narzędziowy/ Frezer

Zakres obowiązków:

  • Wiercenie na frezarkach kadłubowych

  • Frezowanie, wiercenie, szlifowanie

  • Obsługa narzędzi pomiarowych

  • Czytanie rysunku technicznego

  • Dbanie o sprawny przebieg procesu obróbki

  • Zgłaszanie nieprawidłowości przełożonym

Wymagania:

  • Umiejętność obsługi obrabiarek konwencjonalnych

  • Doświadczenie zawodowe 1-2 lata na podobnym stanowisku związanym z obróbką skrawaniem i obsługą maszyn

  • Znajomość zagadnień związanych z obróbką skrawaniem

  • Umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi

  • Znajomość rysunku technicznego

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia o ugruntowanej pozycji na rynku (zatrudnienie na umowę o pracę – okres próbny) w pełnym wymiarze czasu pracy

  • Dynamiczne i pełne szacunku środowisko pracy, dające możliwość wymiany doświadczeń w różnorodnych zespołach

  • Możliwość zdobycia nowych, unikatowych kwalifikacji i doświadczenia

  • Miłą atmosferę pracy

  • Oferujemy pracę w ciekawym technologicznie zakładzie o zmodernizowanym parku maszynowym

  • Umożliwiamy zatrudnienie kandydatom w każdym przedziale wiekowym, ponieważ ceniąc różnorodność, promujemy efektywną współpracę między pokoleniami. Nasza kadra obejmuje osoby w wieku od 19 do 65 lat

  • Zapewniamy atrakcyjne wynagrodzenie, nagrody jubileuszowe, premie, dodatki, paczki na święta

  • Praca w godzinach 6:00 – 14:00

Wyślij swoje CV na adres e-mail z klauzulą: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Producent Narzędzi JUCO Sp. z o.o. w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko” lub prześlij na naszej stronie internetowej juco.com.pl w zakładce Kariera.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Sułkowice,

Małopolskie

Małopolskie, Sułkowice
ID: 913024551