2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Lubuskie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Sulechów
Dodane 16 maja 2024

Pracownik Obsł. Klientów SP Orlen Sulechów

Lokalizacja

Sulechów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy

FIRMA GIK SP Z O.O. REPREZENTOWANA PRZEZ PANIĄ DOROTĘ SAMSSON

ZAPRASZA DO WSPÓŁPRACY NA STANOWISKO KASJER SPRZEDAWCA NA

STACJI ORLEN W SULECHOWIE

Jakie są nasze oczekiwania?

  • zaangażowanie i chęć do pracy

  • otwartość i komunikatywność

  • pozytywne nastawienie

  • dyspozycyjność

  • książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych

Jakie będą Twoje zadania?

  • obsługa klientów zgodnie z obowiązującymi standardami

  • dbanie o estetykę, porządek i czystość na zajmowanym stanowisku pracy

  • przyjmowanie dostaw i uzupełnianie towaru

Co oferujemy?

  • warunki zatrudnienia w oparciu o umowę zlecenie oraz umowę o pracę

  • atrakcyjne i terminowe wynagrodzenie w wysokości 4.434 zł netto/ 6.020 zł brutto

  • pracę w stabilnej, rozwijającej się firmie w nowo wyremontowanej stacji

  • przyjazną atmosferę

Lokalizacja

Sulechów,

Lubuskie

Lubuskie, Sulechów
ID: 781709789