2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Wielkopolskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Gniezno
ChemGlas
Dodane 27 maja 2024

Pracownik Obsługi Detalicznej i Magazynu

Lokalizacja

Gniezno

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Status studentaDoświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Jesteśmy dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorstwem rodzinnym, które jest wyróżniane wieloma nagrodami takimi jak Gazele Biznesu, Dobra Firma, czy Diamenty Forbesa. Współpracujemy od ponad 25 lat z największymi firmami w Polsce jako wysoko oceniany dostawca surowców chemicznych i opakowań szklanych. Jesteśmy obecni w przemyśle szklarskim, metalurgicznym, spożywczym i chemii gospodarczej.

Aktualnie poszukujemy osoby, która wesprze nasz zespół w dziale obsługi klienta detalicznego. Jeśli jesteś zainteresowany przyszłym rozwojem zawodowym oraz chcesz zdobyć cenne doświadczenie w obsłudze klienta, przeczytaj naszą ofertę:

Twój zakres obowiązków:

  • Wydawanie towaru,

  • Wsparcie bieżącej obsługi klienta detalicznego

  • Organizacja stanowiska pracy, prace porządkowo-magazynowe

  • Kształtowanie pozytywnego wizerunku firmy

Wymagania:

  • Status studenta, osoby uczącej się

  • Rzetelne podejście do wykonywanych obowiązków

  • Zaangażowanie oraz sumienność

  • Dyspozycyjność

Mile widziane doświadczenie w obszarze obsługi klienta.

To oferujemy:

  • Praca na umowę zlecenie w rodzinnej firmie o ponad 25-letnim doświadczeniu i ugruntowanej pozycji na rynku

  • Wynagrodzenie adekwatne do zakresu obowiązków

  • Niezbędne narzędzia pracy

  • Praca w systemie jednozmianowym

Jeśli zainteresowało Cię powyższe ogłoszenie, zachęcamy do przesłania swojego CV wraz z klauzulą RODO zezwalającą na przetwarzanie danych osobowych.

Teraz czas na Twój krok!

chemglas.pl

Lokalizacja

Gniezno,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Gniezno
ID: 918055056