2. Praca
  3. Hotelarstwo
  4. Obsługa hotelowa
  5. Obsługa hotelowa - Małopolskie
  6. Obsługa hotelowa - Kraków
  7. Obsługa hotelowa - Grzegórzki
Dodane 28 maja 2024

Pracownik obslugi F&B (k/m/d)

Wynagrodzenie

3 900 - 4 242 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kraków, Grzegórzki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmyRekrutacja onlineZapraszamy seniorów

Opis

Pracownik obslugi F&B (k/m/d)

MEININGER Kraków Centrum

Czy wyznajesz zasadę, że śniadanie to najważniejszy posiłek dnia? Czy dbanie o to, aby goście spędzili wyśmienity czas przy posiłku, zalicza się do Twojego menu? Jeśli tak, to nie zwlekaj i aplikuj już teraz do MEININGER Kraków Centrum na stanowisko pracownika obsługi Gościa!

*Znakomite połaczenie komunikacją miejską do hotelu

HOTELE MEININGER. NOWE SPOJRZENIE NA DEFINICJĘ GOŚCINNOŚCI. Gdzie komfort hotelu łączy się ze specjalnymi udogodnieniami hostelu. Prowadzimy ponad 35 hoteli w najatrakcyjniejszych miastach Europy - i wciąż nas przybywa!

TWOJE ZADANIA

  • Jesteś odpowiedzialny za przygotowanie oraz bieżące uzupełnianie bufetu, tak aby prezentował się atrakcyjnie i apetycznie, uwzględniając prace w kuchni i na zapleczu,

  • Przygotowujesz proste dania zimne (półmiski serów/ wędlin, sałatki itp.) oraz napoje i doradzasz gościom w zakresie ich składu.

  • Wcielasz się w rolę gospodarza witającego gości na śniadaniu, informując ich o ofertach specjalnych i ofercie F&B.

  • Utrzymujesz czystość na swoim stanowisku pracy zgodnie z zaleceniami i standardami firmy.

  • Monitorujesz stan zapasów, składasz zamówienia na żywność i materiały eksploatacyjne oraz sprawdzasz dostawy.

TWÓJ PROFIL

  • Lubisz kontakt z gośćmi.

  • Posiadasz doświadczenie w hotelarstwie/gastronomii/kuchni lub jesteś pasjonatem branży HoReCa.

  • Jesteś graczem zespołowym, lubisz zróżnicowane środowisko pracy i chętnie pomagasz swoim kolegom.

  • Pracujesz wydajnie i w dobrze zorganizowany sposób.

  • Jesteś dyspozycyjny do pracy w dni powszednie, weekendy i święta.

  • Znasz język polski, a znajomość angielski i innych języków obcych będzie dodatkowym atutem.

CO OFERUJE MEININGER

  • Konkurencyjne wynagrodzenie i różne dodatki.

  • Pracę w dynamicznym i zróżnicowanym zespole.

  • Noclegi i zniżki dla pracowników, ich rodzin oraz przyjaciół we wszystkich hotelach sieci MEININGER.

  • Imprezy pracownicze i aktywności zespołowe: M-Days, imprezy świąteczne oraz integracyjne.

  • Możliwości rozwoju w ramach międzynarodowej, ciągle rozwijającej się organizacji.

  • Możliwość wyjazdów w celu wsparcia otwarć nowych hoteli lub programów wymiany pracowników.

APLIKACJA

Jesteśmy entuzjastycznymi gospodarzami, tak różnorodnymi jak nasi Goście. Czy nasze motto przemawia do Ciebie?

Wyślij nam swoje CV w języku polskim lub angielskim i przygotuj się na swoją podróż z MEININGER!

Zapraszamy do aplikowania kandydatów o różnych preferencjach życiowych, pochodzących z różnych środowisk, kultur i mających różne doświadczenia zawodowe. Wierzymy, że zróżnicowane i integracyjne miejsce pracy sprzyja kreatywności, innowacyjności i produktywności.

Zobacz jak będziemy działać w MEININGER Kraków Centrum: MEININGER Kraków Centrum

Osoba do kontaktu: Karolina Ciastoń (Manager Hotelu)

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Grzegórzki
ID: 919935183