2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Mazowieckie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Klaudyn
PDF Slawex Sp. z o.o.
Dodane 29 kwietnia 2024

Pracownik Obsługi Klienta

Lokalizacja

Klaudyn

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaDyspozycyjność: Praca zmianowaSamochód służbowy: NieMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Przedsiębiorstwo Dystrybucji Farmaceutycznej SLAWEX Spółka z o.o. to firma z wieloletnim doświadczeniem na rynku, od 1990 roku dbamy o najwyższą jakość świadczonych usług z pomocą naszej doświadczonej kadry pracowników w Centrali w Lublinie i Oddziałach w kilku miastach w Polsce.

Dołącz do nas aplikując na stanowisko:

Miejsce pracy: Klaudyn k. Warszawy

Oferujemy:

  • stabilną pracę w wielooddziałowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • gruntowne szkolenie dające możliwość nabycia nowych umiejętności i doświadczenia w pracy w dynamicznie rozwijającej się branży farmaceutycznej

  • umowę o pracę po okresie próbnym oraz wynagrodzenie adekwatne do osiąganych wyników

  • ubezpieczenie grupowe, karta Multisport

  • bezpłatny transport pracowniczy do firmy spod metra Młociny

  • pracę zmianową

Podstawowe zadania na stanowisku:

  • obsługa zamówień telefonicznych i elektronicznych składanych przez apteki

  • opieka nad przydzieloną grupą klientów i budowanie trwałych relacji biznesowych

  • realizacja wyznaczonych celów sprzedażowych

  • dobra współpraca z pozostałymi członkami zespołu

  • postepowanie zgodnie z obowiązującymi procedurami i przepisami prawa

Wymagania:

  • znajomość obsługi komputera (zwłaszcza sprawnego pisania na komputerze)

  • komunikatywność i dobra dykcja

  • pozytywne nastawienie do ludzi i pracy zespołowej

  • doświadczenie w pracy w hurtowni farmaceutycznej będzie dodatkowym atutem

  • dyspozycyjność z uwzględnieniem pracy zmianowej

Chętnie przyjmiemy również oferty od osób zainteresowanych pracą w niepełnym wymiarze godzin lub szukających pracy dodatkowej z doświadczeniem w branży farmaceutycznej.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Uprzejmie informujemy, że aplikacje bez załączonego CV nie będą brane pod uwagę.

Lokalizacja

Klaudyn,

Mazowieckie

Mazowieckie, Klaudyn
ID: 890001133