2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Lubelskie
  6. Administracja, prace biurowe - Lublin
Dodane 17 kwietnia 2024

Pracownik obsługi klienta

Lokalizacja

Lublin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Orzeczenie o niepełnosprawnościDoświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Praca hybrydowa

Opis

Wymagane orzeczenie o niepełnosprawności

Podstawowe obowiązki:

  • wsparcie techniczne: udzielanie pomocy technicznej klientom w zakresie instalacji, użytkowania programu do obsługi biur tłumaczeń

  • wyjaśnianie funkcji, narzędzi i możliwości, aby umożliwić efektywne korzystanie z oprogramowania

  • pomoc klientom w identyfikowaniu i rozwiązywaniu problemów związanych z programem

  • udzielanie klientom porad i wskazówek dotyczących optymalnego wykorzystania programu

  • budowanie pozytywnych relacji z klientami poprzez profesjonalne i uprzejme podejście

Wymagania:

  • dobra znajomość języka angielskiego

  • umiejętność przekazywania informacji

  • dobra dykcja

  • swoboda wypowiedzi

  • mile widziane doświadczenie w obsłudze klienta

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub możliwość rozpoczęcia od stażu zawodowego

  • praca w komfortowych warunkach z możliwością pracy hybrydowej

  • przeszkolenie z obsługi programu

  • wsparcie działu informatycznego

Zatrudnienie realizowane jest w ramach projektu "Klucz do sukcesu", współfinansowanego ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych.

Lokalizacja

Lublin,

Lubelskie

Lubelskie, Lublin
ID: 910828722