2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Pomorskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Stegna
Dodane 24 kwietnia 2024

Pracownik Obsługi Klienta

Lokalizacja

Stegna

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

Miejsce pracy: Stegna, ul. Gdańska 30

Rodzaj zatrudnienia: umowa o pracę na okres próbny (docelowo na czas nieokreślony), 0,875 etatu, praca zmianowa

Twoje zadania:

  • obsługa klientów w urzędzie pocztowym,
  • sprzedaż usług i produktów oferowanych przez Pocztę Polską,
  • rejestracja operacji w systemach informatycznych,
  • sporządzanie/prowadzenie dokumentacji w zakresie wykonywanych zadań.

Dołącz do nas, jeśli:

  • masz wykształcenie minimum średnie,
  • potrafisz obsługiwać komputer (w tym MS Office - poziom podstawowy),
  • jesteś osobą komunikatywną i lubisz pracę z klientem,
  • jesteś odpowiedzialny/a i dokładny/a.

Mile widziane:

  • doświadczenie w obsłudze klienta lub sprzedaży.

U nas zyskasz:

  • wsparcie opiekuna podczas pierwszych trzech miesięcy pracy,
  • atrakcyjne warunki zakupu prywatnej opieki medycznej i ubezpieczenia na życie,
  • dofinansowanie do wypoczynku i wydarzeń kulturalnych,
  • pożyczki na preferencyjnych warunkach, wsparcie w przypadku trudnej sytuacji życiowej,
  • trzynastą pensję i dodatek stażowy za pracę w Poczcie Polskiej,
  • możliwość zakupu karty Multisport na korzystnych warunkach,
  • kartę rabatową Biznestank i zniżki u partnerów biznesowych,
  • możliwość dołączenia do pocztowych grup sportowych.

Zainteresowała Cię oferta?

Nie musisz wysyłać do nas listu, wystarczy kliknąć Aplikuj!

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Stegna,

Pomorskie

Dokładna lokalizacja
Pomorskie, Stegna
ID: 910768848