2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Pozostałe
  5. Pozostałe - Dolnośląskie
  6. Pozostałe - Oława
Compass Group
Dodane 25 kwietnia 2024

Pracownik obsługi klienta

Wynagrodzenie

27,70 - 30 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Oława

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymagane

Jesteśmy częścią międzynarodowej Grupy Compass, jednej z największych firm gastronomicznych na całym świecie i liderem w zakresie żywienia zbiorowego. W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy osób do pracy w restauracji pracowniczej na stanowisko:

PRACOWNIK OBSŁUGI KLIENTA

Miejsce pracy: Oława ul. 3-go Maja 30A (restauracja pracownicza)

Praca od poniedziałku do piątku w godz. 10.00-14.00/ 12.00-16.00.

Wolne weekendy oraz święta.

Opis stanowiska:

• Nakładanie i wydawanie posiłków

• Rejestracja sprzedaży na kasie fiskalnej

• Prace pomocnicze na kuchni

• Dbanie o estetykę przygotowanych i serwowanych potraw.

Wymagania:

• Aktualne badania do celów sanitarno-epidemiologicznych,

• Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku, ale możemy również wszystkiego nauczyć.

Oferujemy:

• Stabilne zatrudnienie,

• Umowę zlecenia,

• Możliwość rozwoju zawodowego,

• Szkolenia wewnętrzne,

• Bezpłatne posiłki pracownicze,

• Przyjazną atmosferę pracy,

Osoby zainteresowane zachęcamy do przesłania CV.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Oława,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Oława
ID: 909400991