2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Mazowieckie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Mysiadło
Dodane 30 kwietnia 2024

Pracownik obsługi klienta na stacji paliw Orlen

Wynagrodzenie

4 400 - 6 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Mysiadło

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Poszukuję pracownika obsługi klienta na stację paliw Orlen przy ul, Puławskiej 554 w Warszawie.

Główne zadania na stanowisku:

obsługa klientów przy stanowisku kasowym zgodnie ze standardami Orlen

komunikacja aktualnych promocji

dbanie o właściwą ekspozycję towaru na sklepie

dbanie o czystość i porządek na terenie stacji paliw

Oferuję:

podstawową stawkę godzinową 22zł/godzinę netto

atrakcyjny system premiowy

zmiany 12 godzinne, co za tym idzie więcej dni wolnych

pracę w miłej atmosferze, w zgranym, przyjaznym zespole

rabaty na produkty i usługi na stacjach Orlen

Oczekuję od Ciebie:

życzliwego nastawienia do klienta

terminowości i dokładności w wykonywaniu zlecanych zadań

chęci i zapału do pracy

umiejętności pracy w zespole

aktualnych badań sanepid (jeśli nie masz - wystarczy gotowość do wyrobienia)

Mile widziane osoby w każdym wieku.

Idealna praca również dla studentów.

Serdecznie zapraszam do aplikowania!

Lokalizacja

Mysiadło,

Mazowieckie

Mazowieckie, Mysiadło
ID: 914019461