2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Kujawsko-pomorskie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Frydrychowo
Dodane 17 maja 2024

Pracownik obsługi klienta Orlen Frydrychowo

Lokalizacja

Frydrychowo

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa

Firma PPU Eljot zatrudni pracownika na stacje Paliw Orlen we Frydrychowie.

Stanowisko: Pracownik obsługi klienta

-Praca na dwie zmiany (dzień/noc)

-Praca w systemie 12h

Nie masz doświadczenia? Nie szkodzi, wszystkiego Cię nauczymy, szybko poczujesz się, że jesteś częścią zespołu.

Zadania na stanowisku:

  • obsługa klienta zgodnie ze standardami PKN Orlen

  • aktywna sprzedaż towarów i usług

  • dbanie o czystość w miejscu pracy

  • zaangażowanie

  • umiejętność pracy w zespole

Wybranym kandydatom oferujemy:

- miłą atmosferę

- pracę w największej sieci Stacji Paliw w Polsce

- terminowe i atrakcyjne wynagrodzenie (część stała + premia za sprzedaż)

- profesjonalne i systematyczne szkolenia

- rabat na paliwo i inne produkty z oferty bistro

- praca zmianowa

Więcej informacji pod numerem telefonu w godz. 9:00 - 15:00.

CV z klauzulą zgody na przetwarzanie danych osobowych można składać osobiście na stacji paliw lub przez OLX . Zastrzegamy sobie kontakt tylko z wybranymi kandydatami.

Lokalizacja

Frydrychowo,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Frydrychowo
ID: 868838382