2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Mazowieckie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Warszawa
  7. Doradca klienta, sprzedawca - Ursynów
Dodane 24 kwietnia 2024

Pracownik Obsługi Klienta stacja paliw SHELL PUŁAWSKA

Wynagrodzenie

4 400 - 6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Ursynów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Inny

Doświadczenie nie jest wymaganeSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracySamochód służbowy: Nie

Stacja paliw Shell w Warszawie przy ul. Puławskiej 437 zatrudni pracowników do obsługi klientów

WYMAGANIA:

- komunikatywność w języku polskim

- dobry kontakt z klientem

- gotowość do pracy w systemie zmianowym, zarówno w tygodniu jak i w weekendy

- umiejętność pracy w zespole

- uczciwość - sumienność

PODSTAWOWE OBOWIĄZKI:

- aktywna sprzedaż

- obsługa klienta zgodnie ze standardami obowiązującymi w firmie Shell

- dbanie o ekspozycje towarów

- prace porządkowe na terenie stacji

- zaangażowanie w powierzone obowiązki

OFERUJEMY:

- stabilność zatrudnienia

- uczciwe warunki zatrudnienia w pełnym i nie pełnym wymiarze godzin

- Kartę MultiSport dla osób zatrudnionych na umowę o pracę

- zniżki pracownicze na paliwo, kawę i fastfood

Zainteresowane osoby proszę o kontakt osobisty, telefoniczny lub e-mail

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Ursynów
ID: 834750424