2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Warmińsko-mazurskie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Ostróda
Dodane Dzisiaj o 06:57

Pracownik Obsługi Klienta w GreenGo Ostróda

Wynagrodzenie

6 000 - 8 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Ostróda

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy

GreenGo Ostróda bar i kawiarnia, poszukuje energicznej osoby na stanowisko Pracownika Obsługi Klienta. Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za zapewnienie obsługi klienta na wysokim poziomie, dbanie o pozytywny wizerunek lokalu oraz tworzenie przyjaznej atmosfery dla naszych gości.

Obowiązki:

  • Obsługa klienta zgodnie z najwyższymi standardami firmy, włączając w to przyjmowanie zamówień, obsługę kasy i udzielanie informacji o produktach.

  • Dbanie o czystość i porządek w lokalu oraz utrzymanie estetyki lodówek i strefy klienta.

  • Zapewnienie dobrej atmosfery i komfortu dla klientów, reagowanie na ich potrzeby i zapewnienie szybkiej obsługi.

  • Współpraca z innymi członkami zespołu w celu osiągnięcia wspólnych celów.

  • Zarządzanie podległym zespołem.

Wymagania:

  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne i interpersonalne.

  • Umiejętność pracy w dynamicznym środowisku oraz obsługi klienta.

  • Pozytywne nastawienie i gotowość do pracy w zespole.

  • Umiejętność radzenia sobie w sytuacjach stresowych oraz szybkiej reakcji na zmieniające się warunki.

  • Dostępność do pracy w systemie zmianowym, w tym wieczorami i weekendami.

Oferujemy:

  • Pracę w dynamicznym i przyjaznym środowisku.

  • Możliwość rozwoju zawodowego i awansu w strukturach firmy.

  • Konkurencyjne wynagrodzenie oraz premie motywacyjne.

  • Elastyczny grafik pracy.

Jeśli jesteś gotowy/a dołączyć do naszego zespołu aplikuj już dziś!

GreenGo Ostróda - Twój ulubiony punkt spotkań na zdrowe przekąski i aromatyczną kawę!

Lokalizacja

Ostróda,

Warmińsko-mazurskie

Warmińsko-mazurskie, Ostróda
ID: 909677991