2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Specjalista ds. obsługi klienta
  5. Specjalista ds. obsługi klienta - Mazowieckie
  6. Specjalista ds. obsługi klienta - Błonie
Dodane 26 kwietnia 2024

Pracownik Obsługi Klienta w salonie GSM

Wynagrodzenie

5 500 - 7 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Błonie

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca w weekendy

Miejsce pracy: Błonie (05-870), Grodzisk Mazowiecki (05-825), Żyrardów [96-300], Pruszków (05-800)

Zakres obowiązków:

  • Profesjonalna obsługa Klienta – bezpośredni kontakt z Klientem w salonie stacjonarnym, kontakt telefoniczny oraz mailowy

  • Profesjonalne doradztwo z zakresu oferowanych towarów i usług serwisowych

  • Budowanie i utrzymywanie długofalowych relacji z Klientem

  • Odpowiedzialność za właściwą ekspozycję towarów

  • Aktywna współpraca z innymi pracownikami w celu zapewnienia najwyższej jakości obsługi

  • Monitorowanie rynku GSM (nowinek w kategorii urządzeń i akcesoriów GSM, innowacyjnych produktów i usług)

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku ( doświadczenie w branży GSM/elektronicznej będzie dodatkowym atutem)

  • Umiejętność nawiązania relacji z Klientem

  • Zorientowanie na potrzeby Klientów (dobór rozwiązań odpowiadających ich potrzebom)

  • Samodzielność, dyspozycyjność, umiejętność pracy w zespole

  • Wykształcenie min. średnie

  • Wysoka kultura osobista

  • Chęć rozwoju

  • Zainteresowanie i znajomość rynku produktów/ akcesoriów GSM– będzie dodatkowym atutem

  • Prawo jazdy kat. B

Mile widziane:

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym.

Co oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Profesjonalne narzędzia pracy

  • Przyjazną i koleżeńską atmosferę w zespole

  • Wsparcie na etapie wdrożenia w obowiązki i nowe środowisko pracy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji korzystając z poniższego formularza i załączając CV.

Prosimy o dopisanie do aplikacji i Cv w formacie PDF następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).”

„Podaję dane osobowe dobrowolnie i oświadczam, że są one zgodne z prawdą.”

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Telkom również na potrzeby przyszłych rekrutacji.”

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi osobami.

Lokalizacja

Błonie,

Mazowieckie

Mazowieckie, Błonie
ID: 901905108