2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Mazowieckie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Ostrów Mazowiecka
Dodane 03 kwietnia 2024

Pracownik Obsługi Lombardu OSTRÓW MAZOWIECKA

Lokalizacja

Ostrów Mazowiecka

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracySamochód służbowy: NieMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma www.loombard.pl to największa sieć lombardów w Polsce i jedna z największych w Europie. Firma powstała w 1994 roku i działała w branży usług finansowych. Obecnie oferujemy Naszym Klientom możliwość pozyskiwania gotówki w ponad 750 placówkach na terenie Polski.

           W związku z intensywnym rozwojem firmy poszukujemy osób zainteresowanych podjęciem u nas pracy.

Pracownik Obsługi Lombardu

OSTRÓW MAZOWIECKA

Opis stanowiska/zakres obowiązków:

  • Kompleksowa obsługa Klientów w zakresie sporządzania umów kupna i sprzedaży towarów;

  • Negocjowanie warunków zawieranych umów;

  • Ocena stany technicznego i wycena wartości sprzedawanych i skupowanych towarów;

  • Sprzedaż stacjonarna i kompleksowe doradztwo w zakresie wyboru towaru z oferty firmy;

  • Sprzedaż internetowa i prowadzenie aukcji (Allegro, OLX, inne) w oparciu o ustalone wytyczne;

  • Obsługa zamówień internetowych z zachowaniem najwyższych standardów obsługi Klienta;

  • Budowanie i utrzymywanie długofalowych relacji z Klientem;

  • Kontakt telefoniczny i mailowy z Klientem;

  • Dbałość o estetykę wystawy oraz lokalu;

  • Dbałość o pozytywny wizerunek firmy;

Wymagania:

  • Wiek minimum 22 lat

  • Dyspozycyjność i gotowość do pracy również w weekendy (równoważny czas pracy);

  • Biegłość w obsłudze Internetu, w szczególności portali aukcyjnych (Allegro, OLX, itp.);

  • Znajomość programów do obsługi graficznej

  • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera wraz z podstawowym pakietem biurowym Office, Excel, poczty mailowej

  • Nastawienie na realizację celów i zaangażowanie w wykonywaną pracę;

  • Odpowiedzialność, samodzielność, dokładność, inicjatywa;

  • Operatywność, dobra organizacja i wysoki poziom motywacji do pracy (systematyczność w działaniu);

  • Umiejętność szybkiego podejmowania decyzji;

  • Wysoka kultura osobista i łatwość w nawiązaniu i podtrzymywaniu kontaktów z Klientami;

Mile widziane:

  • Prawo jazdy kategorii B

  • Wiedza z zakresu sprzętu elektronicznego (laptopy, tablety, smartphony , AGD, RTV, itp.);

  • Biegłość w obsłudze sprzętu elektronicznego.

Oferujemy:

  • Umowa o pracę na pełny etat;

  • Atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + system premiowy);

  • Szkolenie z zakresu profesjonalnej wyceny oraz sprawdzania sprzętu, w tym szkolenie złotnicze;

  • Rozwój umiejętności w zakresie sprzedaży i Obsługi Klienta;

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku ogólnopolskim;

  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego;

  • Interesującą pracę w młodym zespole;

Nie szukamy pracowników sezonowych

Oferty prosimy składać w formie CV wraz ze zdjęciem, datą urodzenia oraz numerem telefonu/adresem e-mail.

Odezwiemy się do wybranych kandydatów.

Lokalizacja

Ostrów Mazowiecka,

Mazowieckie

Mazowieckie, Ostrów Mazowiecka
ID: 891616150