2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Pomorskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Pruszcz Gdański
Dodane 24 kwietnia 2024

Pracownik obsługi myjni samochodowej

Lokalizacja

Pruszcz Gdański

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Opis stanowiska:

·         Mycie zewn. i dezyfekcja samochodów ciężarowych i dostawczych

·         Utrzymanie czystości na swoim stanowisku pracy

·         Dbanie o jakość wykonywanej pracy

Wymagania:

·         Dokładności i skrupulatności w realizacji powierzonych zadań

·         Samodzielności w wykonywaniu obowiązków

·         Poszukujemy osób zdecydowanych na dłuższą współpracę, poważnie traktujących pracę

·         Umiejętności pracy w zespole

·         Mile widziane doświadczenia w pracy na myjni

Oferujemy:

·         Stabilne warunki zatrudnienia, umowa o pracę, umowa zlecenie

·         Prywatna opieka medyczna i ubezpieczenie na życie

·         Niezbędne oraz dodatkowe narzędzia pracy

·         Atrakcyjny system wynagrodzeń

Lokalizacja

Pruszcz Gdański,

Pomorskie

Pomorskie, Pruszcz Gdański
ID: 914251858