2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Pozostałe
  5. Pozostałe - Małopolskie
  6. Pozostałe - Nowy Sącz
Dodane 22 kwietnia 2024

Pracownik Obsługi Restauracji Pizza Hut Nowy Sącz

Lokalizacja

Nowy Sącz

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy, Praca zmianowa, Praca w weekendy

Opis

#TaPracaNasKręci

W Pizza Hut wszystko kręci się wokół pizzy, a to za sprawą pozytywnej energii dookoła. Czerpiemy radość z dzielenia się tym, co najlepsze i odkrywania talentów, jakie rozwijają się pod naszym dachem.

Przed Tobą praca w pełnym energii Zespole, w pozytywnej atmosferze, a na dodatek:

  • Elastyczny grafik pracy dopasowany do Ciebie,

  • Pakiet szkoleń, które zapewnią Ci dobry start i przygotują do pracy na stanowisku,

  • Wynagrodzenie zawsze na czas,

  • Uniform pracowniczy i zniżki pracownicze,

  • Możliwość łączenia pracy z nauką (oferta skierowana także do studentów),

  • Możliwość pracy w niepełnym wymiarze godzin,

  • Możliwość rozwoju wewnątrz firmy.

Twój zakres obowiązków:

  • Zapewnianie wysokiego poziomu obsługi Gości poprzez miłą i profesjonalną obsługę,

  • Współpraca z pozostałymi członkami zespołu,

  • Wykonywanie bieżących zadań w restauracji, m.in. dbanie o sprzęty, utrzymywanie porządku na stanowisku pracy,

  • Wsparcie restauracji w realizacji wyznaczonych celów,

  • Dbanie o pozytywny wizerunek restauracji Pizza Hut.

Karierę w Pizza Hut rozwijamy w oparciu o:

  • Wyśmienitą obsługę naszych Gości,

  • Szacunek do standardów jakości,

  • Dbałość o czystość i porządek w miejscu pracy.

Szukamy właśnie Ciebie, jeśli:

  • Masz skończone 18 lat,

  • Potrafisz pracować w zespole,

  • Książeczka sanitarno-epidemiologiczna będzie mile widziana,

a przy tym lubisz pracę z ludźmi i jesteś:

  • Otwarty i komunikatywny,

  • Dokładny, odpowiedzialny i zaangażowany w to, co robisz,

  • Gotowy do nauki i nowych wyzwań.

Cenimy osobowości, nie pozycje w CV!

Abyśmy mogli się z Tobą kontaktować, w zgłoszeniu prosimy zawrzeć zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu przeprowadzenia rekrutacji:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, podanych przeze mnie, do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez PZ48 Sp. z o.o., Brzezna 714, 33-386 Podegrodzie.

Lokalizacja

Nowy Sącz,

Małopolskie

Małopolskie, Nowy Sącz
ID: 779227344