2. Praca
  3. E-commerce (handel internetowy)
  4. E-commerce (handel internetowy) - Podlaskie
  5. E-commerce (handel internetowy) - Suwałki
Dodane 21 kwietnia 2024

Pracownik obsługi sklepu internetowego

Wynagrodzenie

3 900 - 4 900 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Suwałki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmyRekrutacja onlinePracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Jeśli jesteś osobą dokładną i energiczną lubiącą kontakt z ludźmi, posiadającą otwartą i komunikatywną osobowość, to mamy dla Ciebie propozycję idealną.

Przyjrzyj się poniższym szczegółom:

Stanowisko: Pracownik obsługi sklepu internetowego

Twoje główne obowiązki obejmują:

  • Aktywna obsługa Klienta sklepu internetowego poprzez kontakty telefoniczne i mailowe.

  • Monitorowanie poziomu zadowolenia Klienta i przeprowadzanie badań satysfakcji.

  • Profesjonalne rozpatrywanie i obsługa reklamacji Klientów.

  • Regularne informowanie Klientów o nowych produktach i promocjach.

  • Skuteczna współpraca z działem wysyłkowym, w tym nadzór nad kompleksowym procesem realizacji zamówień z uwzględnieniem indywidualnych preferencji.

  • Aktywna współpraca z działem marketingowym, w ramach planowanych akcji promocyjnych.

  • Kompletowanie zamówień Klientów

Wymagania

Wykształcenie wyższe.

  • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera oraz narzędzi biurowych. Biegła obsługa pakietu Office (Excel, Word), znajomość obsługi programów magazynowych i Baselinker.

  • znajomość narzędzi analitycznych, takich jak Google Analytic

  • umiejętność pracy w zespole

  • samodzielność, odpowiedzialność i skrupulatność w działaniu.

  • zaangażowanie w realizację celów i osiąganie wyników.

  • doświadczenie w sprzedaży oraz profesjonalnej obsłudze Klienta

  • wyjątkowa komunikatywność oraz wysoka kultura osobista.

Oferujemy: Zatrudnienie w stabilnej firmie na podstawie umowy o pracę po okresie próbnym.

Jeśli jesteś gotów/ gotowa do dołączenia do naszego zespołu i podjęcia wyjątkowej przygody w świecie e-commerce, czekamy na Twoje CV.

Lokalizacja

Suwałki,

Podlaskie

Podlaskie, Suwałki
ID: 913378261