2. Praca
  3. E-commerce (handel internetowy)
  4. E-commerce (handel internetowy) - Lubelskie
  5. E-commerce (handel internetowy) - Janów Lubelski
Dodane 17 kwietnia 2024

Pracownik obsługi sklepu internetowego - Janów Lubelski

Wynagrodzenie

4 300 - 5 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Janów Lubelski

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Poszukujemy osoby do pracy w sklepie internetowym, praca na terenie Janowa Lubelskiego

Wymagania:

  • Szybka obsługa komputera, Doświadczenia w obsłudze sklepu internetowego,

  • Znajomość obsługi aukcji internetowych na Allegro (mile widziane udokumentowanie swoich doświadczeń w e-handlu, w tym również Allegro),

  • BARDZO DOBRA znajomość portali sprzedażowych takich jak Allegro, Erli, Ebay,Empik, EMAG, Amazon oraz platform Baselinker, Apilo, IdeaErp.

  • Znajomość obsługi programów graficznych

  • Kompleksowa obsługa sklepu internetowego

  • Aktualizacja treści na stronie sklepu internetowego

  • Nadzorowanie procesów sprzedaży online

  • Monitorowanie oraz udoskonalenie funkcjonowania sklepu online

  • Pomoc przy obsłudze strony internetowej oraz marketplace

Obowiązki:

  • obsługa techniczna sklepu internetowego

  • Pakowanie przesyłek na pakowalni

  • naprawa pojawiających się błędów sklepu internetowego

  • wsparcie informatyczne firmy

  • Kontakt telefoniczny z klientem, rozpatrywanie zwrotów,

  • dbanie o poprawne funkcjonowanie sklepu

  • Wymagane doświadczenie w tworzeniu i rozwijaniu platform handlowych

Oferujemy:

  • pracę na pełny etat - Umowa o pracę na okres próbny - lub umowę zlecenie

  • ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • dobre i stabilne warunki zatrudnienia

Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV

Prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO))."

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Lokalizacja

Janów Lubelski,

Lubelskie

Lubelskie, Janów Lubelski
ID: 621188714