2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Łódzkie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Łódź
  7. Kasjer, pracownik sklepu - Polesie
Dodane 04 kwietnia 2024

Pracownik obsługi stacji paliw Amic na Teofilowie

Wynagrodzenie

4 650 - 5 600 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Łódź, Polesie

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Poszukujemy pracownika na stanowisko:

Kasjer sprzedawca – sprzedawca SUBWAY

              Zakres obowiązków:

- Obsługa klientów według standardów Amic i Subway

- Dbanie o estetyczny wygląd stacji i prawidłową eskpozycję towaru.

- Realizacja wyznaczonych celów

Oferujemy:

- Umowę zlecenie (osoba ucząca się - aktualny status ucznia)

- Stałe wynagrodzenie (niezależne od wyników sprzedażowych danego miesiąca)

- Podwójne premie miesięczne (sprzedażowa stacyjna oraz sprzedażowa Subway)

- Elastyczny czas pracy (grafik układany według próśb grafikowych pracowników)

- Możliwość rozwoju i awansu zawodowego

- Konkursy ogólnopolskie, regionalne jak i pracownicze

Miejsce pracy: Amic Energy, Łódź ul. Aleksandrowska 8a

Wymiar pracy: pełny etat (możliwe nadgodziny na prośbę pracownika)

Wynagrodzenie: stałe od 27,70 zł do 30,10 zł netto/h.

Podwójna premia: Premia za sprzedaż na stacji i premia za sprzedaż subway.

Czas pracy: Zmiany 12h – poszukiwany pracownik z przewagą ilości zmian nocnych, po wdrożeniu możliwość zmian dodatkowych od 4h do 8h.

Książeczka sanepidowska: Mile widziana, ewentualny koszt wyrobienia – oddajemy.

 Zastrzegamy prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

 Proszę o kontakt poprzez SMS lub portal OLX.

Osoby zainteresowane proszę o przesyłanie CV z aktualną klauzulą o ochronie danych osobowych przez portal. Wszelkie pytania proszę kierować w wiadomości poprzez OLX.

Łódzkie

Łódzkie, Łódź, Polesie
ID: 909380792