2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Lubuskie
  5. Budowa / remonty - Zielona Góra
Ekoenergetyka Polska SA
Dodane 29 kwietnia 2024

Pracownik Obsługi Technicznej

Lokalizacja

Zielona Góra

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma Ekoenergetyka – Polska S.A. jest jedynym, całkowicie polskim, producentem infrastruktury szybkiego ładowania wysokiej mocy dla samochodów i autobusów elektrycznych. Jesteśmy firmą technologiczną, a nasze innowacyjne projekty B+R rozwijają elektromobilność w skali globalnej. Unikalne know-how tworzone przez naszych pracowników pozwala nam zmieniać oblicze komunikacji wprowadzając zeroemisyjny transport do miast na całym świecie. Byliśmy prekursorami rynku emobility, a teraz dzięki zdobytemu doświadczeniu - osiągamy technologiczne przywództwo w światowym megatrendzie jakim jest E-MOBILITY :)

Chcesz być częścią eRewolucji? Zapraszamy do rekrutacji na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • bieżące, drobne naprawy techniczne na terenie obiektu i w jego obrębie przy użyciu narzędzi i elektronarzędzi;

  • pomoc w pozostałych pracach technicznych i konserwatorskich;

  • prace związane z utrzymaniem terenu (np. koszenie trawy, pracy porządkowe);

  • przestrzeganie wewnętrznych procedur bezpieczeństwa;

  • dbanie o wysoką jakość świadczonych usług;

  • raportowanie Administratorowi Obiektu.

Profil Kandydata:

  • doświadczenie w pracach manualnych, majsterkowaniu, drobnych naprawach i pracach porządkowych;

  • umiejętność obsługi narzędzi i elektronarzędzi;

  • umiejętność dokonywania drobnych napraw konserwacyjnych;

  • uprawnienia elektryczne do 1kV - mile widziane;

  • prawo jazdy kat. B - mile widziane

  • sumienność, dokładność, uczciwość, zaangażowanie, samodzielność.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Zielona Góra,

Lubuskie

Lubuskie, Zielona Góra
ID: 911867298