2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Śląskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Myszków
Dodane 26 kwietnia 2024

Pracownik obsługi technicznej dmuchańce

Wynagrodzenie

30 - 35 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Myszków

Wymiar pracy

Praca dodatkowa

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca w weekendy

Opis

Zatrudnimy osoby do obsługi sprzętu "dmuchańce"

Praca sezonowa od maja do końca września

Zakres obowiązków:

  • rozkładanie i składanie sprzętu ( potrzebna siła fizyczna )

  • transport ( mile widziane prawo jazdy kat. B oraz doświadczenie w kierowaniu pojazdem typu Renault Master )

  • nadzór nad uczestnikami imprezy , którymi są dzieci

Praca najczęściej w weekendy ale nie tylko.

Praca dla osób powyżej 16 roku życia.

Umowa zlecenie.

Stawki od 25 do 30 zł netto w zależności od umiejętności, doświadczenia i pełnionej funkcji. Możliwość przyuczenia dla osób bez doświadczenia.

Kontakt telefoniczny od poniedziałku do piątku.

W weekendy proszę nie dzwonić tylko wysłać wiadomość na olx

Lokalizacja

Myszków,

Śląskie

Śląskie, Myszków
ID: 914713717