2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Mazowieckie
  5. Prace magazynowe - Natolin
Dodane 25 kwietnia 2024

Pracownik obsługi zamówień w Grodzisku Mazowieckim

Lokalizacja

Natolin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Opis

Twój zakres obowiązków:

  • Przyjmowanie dostaw towaru
  • Dbałość o zachowanie czystości na stanowisku pracy
  • Kompletacja zamówień dla klientów
  • Sprawdzanie zgodności przygotowanych do wysyłki towarów z dokumentem WZ
  • Czynności związane z wysyłką towaru – pakowanie produktów według ustalonych procedur, oznaczanie i adresowanie przesyłek
  • Inwentaryzacja, relokacja
  • Etykietowanie i insertowanie produktów
  • Obsługa systemu magazynowego WMS Anteeo

Nasze wymagania:

  • Zaangażowanie w powierzone obowiązki
  • Dynamizm w działaniu
  • Zdolności logicznego myślenia
  • Umiejętność pracy w zespole

To oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie - pełny etat pracy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie - zawsze na czas
  • Pracę w zgranym i przyjaznym zespole nastawionym na współpracę
  • Nowoczesne warunki pracy, przyjazną atmosferę
  • Realną szansę rozwoju i awansu (udział w rekrutacjach wewnętrznych)
  • Wiele benefitów m. in. dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej i karty Multisport

Jeśli szukasz pracy, w której będziesz mógł stale się rozwijać, poszerzać swoją wiedzę, liczyć na wsparcie zespołu, czuć się swobodnie i stabilnie to aplikuj już teraz i dołącz do naszego zespołu! Z nami możesz przekraczać granice i tworzyć logistykę przyszłości!

Lokalizacja

Natolin,

Mazowieckie

Mazowieckie, Natolin
ID: 797564820