2. Praca
  3. Ochrona
  4. Ochrona - Mazowieckie
  5. Ochrona - Gotardy
Dodane 12 kwietnia 2024

Pracownik ochrony

Lokalizacja

Gotardy

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

ZAKŁAD MIĘSNY LENARCIK SP. Z O.O.  zatrudni pracownika ochrony w systemie zmianowym 24/48.

Główne zadania

·         Ochrona obiektu i mienia Zakładu.

·         Nadzorowanie wizualne budynku za pomocą oprogramowania komputerowego.

·         Dbanie o bezpieczeństwo klientów i pracowników Zakładu.

·         Analizowanie zdarzeń w obiekcie i prowadzenie ich rejestru.

·         Przestrzeganie procedur jakościowych Zakładu.

·         Rzetelne i sumienne wykonywanie powierzonych prac i innych prac zleconych.

Wymagania

·         Niekaralność

·         Dyspozycyjność

·         Sumienność i zaangażowanie

·         Wysoka kultura osobista

·         Aktualna książeczka sanitarno – epidemiologiczna

·         Mile widziane osoby bez doświadczenia chcące zdobyć nowe umiejętności.

Oferujemy

·         Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

·         Motywujące wynagrodzenie stałe + premia uznaniowa

Lokalizacja

Gotardy,

Mazowieckie

Mazowieckie, Gotardy
ID: 822257405