2. Praca
  3. Ochrona
  4. Ochrona - Kujawsko-pomorskie
  5. Ochrona - Brodnica
Dodane 09 kwietnia 2024

Pracownik Ochrony

Lokalizacja

Brodnica

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Orzeczenie o niepełnosprawnościDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy, Praca zmianowa, Praca w weekendy

Opis

PRACOWNIK OCHRONY FIZYCZNEJ

 WYMAGANIA:

-orzeczenie o niepełnosprawności

-gotowość do pracy zmianowej,

-niekaralność,

- umiejętność pracy w grupie,

- zdolność podejmowania decyzji w sytuacjach kryzysowych,

- odpowiedzialność i samodzielność w działaniu,

- mile widziany wpis na listę kwalifikowanych pracowników ochrony,

- mile widziane orzeczenie o niepełnosprawności w stopniu min. umiarkowanym.

-mile widziane aktualne prawo jazdy

 ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

- reagowanie na zagrożenia,

- przestrzeganie procedur,

- współpraca z Klientem,

- kontrola ruchu osobowego na terenie obiektu,

- kontrola dokumentów uprawniających do wstępu i przebywania na obiekcie osób,

- kontrola i ewidencja pojazdów.

OFERUJEMY:

- atrakcyjne wynagrodzenie,

- możliwość pokrycia kosztów dojazdu do pracy,

- terminową realizację świadczeń wynikających z umowy,

- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

- możliwość awansu i rozwoju zawodowego w strukturach firmy.

Biuro ochrony SKORPION jest firmą specjalizująca się w świadczeniu usług ochrony mienia oraz służb porządkowych.

Zainteresowane osoby prosimy o kontakt telefoniczny w godz. 8:00 - 16:00

Dziękujemy za wszystkie zgłoszone oferty!

Informujemy, że administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Biuro Ochrony SKORPION Sp. z o.o. z siedzibą w Ostródzie.

Dane zawarte w dokumentach aplikacyjnych przetwarzane będą dla potrzeb niezbędnych do procesu rekrutacji, a także - w przypadku wyrażenia zgody - dla potrzeb przyszłych rekrutacji.

Prosimy o umieszczenie w dokumentach aplikacyjnych poniższej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w przesłanych przeze mnie dokumentach, niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji prowadzonego obecnie lub w przyszłości przez firmę SKORPION Sp. z o.o. (zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz. 926 ze zm.). Zgoda na przetwarzanie moich danych obejmuje także przetwarzanie tych danych w przyszłości, o ile nie zmieni się cel ich przetwarzania. Oświadczam, że jestem świadomy(a) dobrowolności udostępnienia moich danych osobowych oraz że zostałem(am) poinformowany(a) o prawie wglądu do moich danych osobowych oraz do ich poprawiania”.

Jednocześnie uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Lokalizacja

Brodnica,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Brodnica
ID: 867019099