2. Praca
  3. Ochrona
  4. Ochrona - Wielkopolskie
  5. Ochrona - Złotkowo
Dodane 01 maja 2024

Pracownik Ochrony

Wynagrodzenie

4 300 - 5 400 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Złotkowo

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy, Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Twój zakres zadań:

- stała ochrona i kontrola obiektu, w tym cykliczne obchody chronionego obiektu, ewidencja osób i pojazdów;

- zapewnienie bezpieczeństwa chronionego obiektu zgodnie z wymogami i procedurami obowiązującymi na danym terenie;

-reagowanie na bieżące sytuacje zagrożenia - alarmy, obecność nieuprawnionych osób - bieżący kontakt z wyznaczonymi służbami

Nasze wymagania:

- Ważna jest dyspozycyjność i elastyczność - praca zgodnie z ustalonym grafikiem - możliwość indywidualnego dostosowania grafiku - obiekt chroniony 24h/365 dni w roku - zmiany 12h;

Lokalizacja: Złotkowo k. Poznania, dojazd we własnym zakresie

Lokalizacja

Złotkowo,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Złotkowo
ID: 914125548