2. Praca
  3. Ochrona
  4. Ochrona - Podlaskie
  5. Ochrona - Czyżew
Dodane 08 kwietnia 2024

Pracownik Ochrony - Aktywizacja osób niepełnosprawnych

Lokalizacja

Czyżew

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Orzeczenie o niepełnosprawnościDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy

HR for Business Sp. z o.o. - firma należąca do Grupy Kapitałowej IMPEL, dla swojego Klienta poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: zakład produkcyjny w Czyżewie

Zakres obowiązków:

  • obsługa monitoringu

  • zapewnienie ochrony i bezpieczeństwa na terenie obiektu

  • reagowanie na zagrożenia

  • prowadzenie dokumentacji służbowej

  • obchody

  • ważna książeczka sanitarno-epidemiologiczna

Wymagania:

  • znajomość obsługi komputera

  • doświadczenie w pracy w ochronie

  • niekaralność

Oferujemy:

  • pracę w systemie 12h godzinnym według grafiku ;

  • stabilne, długoterminowe zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • gwarancję terminowo wypłacane wynagrodzenie do 10-każdego miesiąca

  • szkolenie wdrożeniowe

  • komplet umundurowania

 MILE WIDZIANE ORZECZENIE O NIEPEŁNOSPRAWNOŚCI, W STOPNIU UMIARKOWANYM.

Możliwość zatrudnienia w Zakładzie Pracy Chronionej

U nas każdy ma szanse!

Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie CV przez portal lub kontakt telefoniczny 51*******75 lub sms Czyżew

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Na aplikacji prosimy o zawarcie następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę dla HR for Business Sp. z o.o. na przetwarzanie podanych przeze mnie w dokumentach aplikacyjnych danych osobowych dla potrzeb związanych z realizacją tego procesu rekrutacyjnego oraz przyszłych i nieokreślonych na obecną chwilę procesów rekrutacyjnych, które odbędą się w okresie najbliższych 5 lat.

Każdą z wyrażonych wyżej zgód mogę w każdej chwili cofnąć.

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest HR for Business Sp. z o.o., z siedzibą we Wrocławiu 50-304, ul. A.Słonimskiego 1.

Lokalizacja

Czyżew,

Podlaskie

Podlaskie, Czyżew
ID: 910260213