2. Praca
  3. Ochrona
  4. Ochrona - Pomorskie
  5. Ochrona - Gdańsk
  6. Ochrona - Młyniska
Dodane 22 kwietnia 2024

Pracownik ochrony- asekuracja, Gdańsk

Lokalizacja

Gdańsk, Młyniska

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca w weekendy, Praca zmianowa, Elastyczny czas pracyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Firma Konsal zatrudni  pracowników do asekuracji i asysty ppoż na obiekcie przemysłowym w Gdańsku.

Opis stanowiska:

- obsługa ruchu osobowego/towarowego przy wejściu na statek

- asekuracja pracowników wykonywujących pracę w zbiornikach na statku – asekuracja na zewnątrz zbiornika

- asysta ppoż przy pracach pożarowych;

- praca w systemie jednozmianowym lub w systemie dwu/trzyzmianowym.

Wymagania:

- dyspozycyjność;

- w przypadku obywateli innych państw znajomości języka polskiego w stopniu komunikatywnym, w mowie oraz piśmie.

NIE WYMAGAMY DOŚWIADCZENIA!

Gwarantujemy:

- możliwość podniesienia kwalifikacji (koszt szkolenia, egzaminu POKRYWA W CAŁOŚCI FIRMA).

-w przypadku uczniów i  studentów możliwość zaliczenia praktyk zawodowych o ile kierunek studiów/ nauczania jest adekwatny do wykonywanych obowiązków.

Osoby zainteresowane proszę o kontakt telefoniczny: 53*****43.

Pomorskie

Pomorskie, Gdańsk, Młyniska
ID: 867020978