2. Praca
  3. Ochrona
  4. Ochrona - Warmińsko-mazurskie
  5. Ochrona - Olsztyn
Dodane 02 maja 2024

Pracownik Ochrony - CD Stawiguda - stawka 32,26 zł brutto

Lokalizacja

Olsztyn

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymagane

Opis

Obowiązki:

  • Komputerowa ewidencja i kontrola ruchu pojazdów
  • Weryfikacja uprawnień osób wchodzących na magazyn
  • Dbałość o bezpieczeństwo powierzonego obszaru oraz mienia w magazynie

Wymagania:

  • Dyspozycyjność
  • Niekaralność
  • Podstawowa znajomość obsługi komputera i innych urządzeń biurowych
  • Gotowość do pracy w godzinach nocnych
  • Praca w systemie 12-godzinnym (07:00-19:00 / 19:00-07:00)

Oferujemy:

  • Terminowo wypłacane atrakcyjne wynagrodzenie
  • Przeszkolenie z obsługi systemów będących na wyposażeniu
  • Wyposażenie w odzież roboczą (ochronną)
  • Rozbudowany system premiowy – premie uznaniowe
  • Darmowe obiady na stołówce pracowniczej
  • Możliwość podniesienia kwalifikacji na koszt pracodawcy (kwalifikowany pracownik ochrony)

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Olsztyn,

Warmińsko-mazurskie

Dokładna lokalizacja
Warmińsko-mazurskie, Olsztyn
ID: 914388630