2. Praca
  3. Ochrona
  4. Ochrona - Lubelskie
  5. Ochrona - Chełm
Dodane 02 kwietnia 2024

Pracownik Ochrony - Chełm - Ul. Lwowska, Obiekt Handlowy

Wynagrodzenie

27,70 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Chełm

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Specjalne wymagania: Orzeczenie o niepełnosprawności, Status studentaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy, Praca zmianowa, Praca w weekendy

HR for Business Sp. z. o.o. - będąca częścią Grupy Kapitałowej Impel - poszukuje pracowników na stanowisko:

Pracownik Ochrony - Chełm, ul. Lwowska, obiekt handlowy

Praca co drugi dzień w godz. 8:00 - 21:00 - Ochrona Lini kas

Umowa zlecenie 27,70 zł brutto/h

UWAGA: Praca głownie na stojąco.

Co możemy zaoferować?

• umowa zlecenie

• 27,70 zł brutto/h

• Terminową wypłatę wynagrodzenia

• Miłą atmosferę pracy

• Wdrożenie stanowiskowe

• Obowiązki:

• Zapewnienie bezpieczeństwa chronionego obiektu

• Patrolowanie obiektu

Oczekujemy:

• Odpowiedzialności, chęci do pracy

• Mile widziany status studenta , ucznia

• Dyspozycyjności

Więcej informacji pod nr tel.: w godz. 8:00-15:00

tel. 727 -* 003 -* 042

lub na infolinię kontakt tel. 800 929 570 w godz. 16:00 - 21:00

Zainteresowane osoby proszę o wysyłanie cv poprzez stronę z poniższą klauzulą:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez HR for Business Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-111), przy ul. Ślężnej 118, na potrzebę ewentualnych przyszłych procesów rekrutacyjnych, które Spółka będzie przeprowadzać w okresie najbliższych 5 lat. Wyrażona zgoda może być w każdej chwili przeze mnie wycofana.” Informujemy też, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Informujemy też, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Lokalizacja

Chełm,

Lubelskie

Lubelskie, Chełm
ID: 766860131