2. Praca
  3. Ochrona
  4. Ochrona - Śląskie
  5. Ochrona - Gliwice
  6. Ochrona - Sośnica
Dodane 17 kwietnia 2024

Pracownik ochrony-dozorca

Lokalizacja

Gliwice, Sośnica

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Zatrudnimy pracownika ochrony na pełny etat.

Praca w trybie trzyzmianowym.

Wymagania:

  • orzeczenie o niepełnosprawności w stopniu umiarkowanym potwierdzone dokumentem;

  • uczciwość zaangażowanie w wykonywanie obowiązków;

  • mile widziane zaświadczenie o niekaralności.

    Zakres obowiązków: całodobowa ochrona obiektu, kontrola i ewidencja wejść/wyjść na teren obiektu, wydawanie kluczy najemcom do pomieszczeń na terenie obiektu, drobne prace porządkowe/ konserwatorskie, raportowanie zdarzeń,

    Praca w Gliwicach na ulicy Wielickiej.

    Zainteresowane osoby prosimy wysyłać CV na adres e-mail.

    Osoby zainteresowane udziałem w procesie rekrutacji prosimy o zawarcie w CV klauzuli o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji. Informujemy, że Administratorem Twoich danych jest firma P.P.H.U. ,,Prometeusz'' Wojciech Kras oraz firma ,,Prometeusz Euro" Sp. z o.o. z siedzibą w Gliwicach, przy ul. Szybowcowej 9 . Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Kandydat ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

Śląskie

Śląskie, Gliwice, Sośnica
ID: 866979714