2. Praca
  3. Ochrona
  4. Ochrona - Warmińsko-mazurskie
  5. Ochrona - Ełk
Dodane 03 kwietnia 2024

Pracownik Ochrony Ełk

Lokalizacja

Ełk

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Orzeczenie o niepełnosprawnościDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy

HR for Business sp. z o.o jedna ze spółek Grupy Impel poszukuje kandydata/tkę do pracy na stanowisko:

 STABILNE ZATRUDNIENIE CZY PENSJA ZAWSZE NA CZAS?? U NAS ZYSKUJESZ JEDNO I DRUGIE!

 Pracownik ochrony - Aktywizacja osób niepełnosprawnych

Miejsce pracy: Ełk

Wymagania:

  • Niekaralność,

  • Punktualność,

  • Sprawność fizyczna,

  • Doświadczenie w pracy w ochronie,

  • Chęci do pracy,

Główne zadania:

  • Obserwacja, obchody obiektu,

  • Reagowanie na zagrożenia,

  • Obsługa monitoringu,

  • Kontrola ruchu osobowego, samochodowego,

Oferujemy:

  • Możliwość zatrudnienia na podstawie umowy o pracę,

  • Stabilną pracę według grafiku,

  • Przeszkolenie na obiekcie,

  • Dodatek za pracę w nocy,

  • Gwarancję wypłaty pełnego wynagrodzenia zawsze na 10 – tego każdego miesiąca,

Możliwość zatrudnienia w Zakładzie Pracy Chronionej – wraz z szeregiem korzyści m.in.:

  • Zwrot kosztów dojazdu lub jego dofinansowanie,

  • Doradztwo zawodowe oraz wsparcie dla osób niepełnosprawnych z ramienia współpracującej z nami Fundacji,

  • Dostęp do szkoleń i możliwość podniesienia kwalifikacji,

  • Pracę w przyjaznym zespole i wsparcie przełożonego w codziennym wykonywaniu czynności,

  • Możliwość skorzystania z ubezpieczenia zdrowotnego,

U nas każdy ma szanse!

Osoby zainteresowane proszone są o: kontakt telefoniczny od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:00 pod nr tel. 51*******75 lub o przesłanie CV przez portal.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami

Na aplikacji prosimy o zawarcie następującej klauzuli:   Wyrażam zgodę dla HR for Business Sp. z o.o. na przetwarzanie podanych przeze mnie w dokumentach aplikacyjnych danych osobowych dla potrzeb związanych z realizacją tego procesu rekrutacyjnego oraz przyszłych i nieokreślonych na obecną chwilę procesów rekrutacyjnych, które odbędą się w okresie najbliższych 5 lat . Każdą z wyrażonych wyżej zgód mogę w każdej chwili cofnąć. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest HR for Business Sp. z o.o., z siedzibą we Wrocławiu 50-304, ul. A. Słonimskiego 1.

Lokalizacja

Ełk,

Warmińsko-mazurskie

Warmińsko-mazurskie, Ełk
ID: 894804838