2. Praca
  3. Ochrona
  4. Ochrona - Podlaskie
  5. Ochrona - Augustów
Dodane 22 maja 2024

Pracownik ochrony fizycznej grupa mobilna - Augustów

Lokalizacja

Augustów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

Twój zakres obowiązków:

  • Raportowanie wyników pracy oraz zdarzeń
  • Realizacja inwentaryzacji produktów wrażliwych i późniejsza ich analiza za pomocy systemu CCTV
  • Praca detektywa sklepowego
  • Obserwacja bieżąca i zabezpieczenie mienia przed kradzieżą - ujęcia sprawców kradzieży
  • Realizowanie zadań w zakresie ochrony mienia na terenie sklepu
  • Analiza strat

Nasze wymagania:

  • Prawo jazdy kat. B
  • Obsługa komputera
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku lub praca na obiektach handlowy
  • Wysoka kultura osobista
  • Duże zaangażowanie w powierzone obowiązki

To oferujemy:

  • Stawka: umowa zlecenie 33,95 zł brutto (po przepracowaniu min 3 miesięcy możliwość przejścia na umowę o pracę przy stawce 32,29 zł brutto)
  • Budżet godzin: 195
  • Praca na jedną zmianę
  • Narzędzia pracy (auto służbowe, laptop, telefon)
  • Elastyczny grafik (ok.20 dni pracujących w miesiącu)

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Augustów,

Podlaskie

Dokładna lokalizacja
Podlaskie, Augustów
ID: 916889686