2. Praca
  3. Ochrona
  4. Ochrona - Małopolskie
  5. Ochrona - Kraków
  6. Ochrona - Stare Miasto
Dodane 02 maja 2024

Pracownik Ochrony Fizycznej - Kraków

Wynagrodzenie

29,99 - 30 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Kraków, Stare Miasto

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymagane

Grupa M2C posiada siedziby w 11 krajach na dwóch kontynentach. Działamy od blisko 30 lat. W Polsce świadczymy głównie usługi związane z ochroną obiektów. W związku z dynamicznym rozwojem naszych spółek poszukujemy do zespołu kandydatów do pracy na stanowisko:

Pracownik Ochrony Fizycznej - Detektyw Sklepowy

lokalizacja: Kraków

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne

  • Możliwość awansu i rozwoju zawodowego w strukturach firmy

  • Narzędzia potrzebne do pracy, w tym pełne umundurowanie

  • Wypłata wynagrodzenia zawsze na czas

  • Atrakcyjna stawka, 30 zł / h / brutto

Zadania:

  • Zapewnienie niezawodnego funkcjonowania ochrony na terenie sklepu

  • Ochrona osób i mienia

  • Bieżąca kontrola osób przebywających na sklepie

  • Praca w systemie 8h, 5 dni w tygodniu (40h na tydzień)

Wymagania:

  • Wysoka kultura osobista

  • Sprawność fizyczna

  • Odpowiedzialność oraz spostrzegawczość

  • Doświadczenie w ochronie

  • Dodatkowym atutem będzie wpis na listę KPOF

  • Chęć szkoleń i rozwoju (wspieramy w uzyskaniu wpisu na listę KPO)

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

Proszę o zawarcie w CV klauzuli: " Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Stare Miasto
ID: 837332984