2. Praca
  3. Ochrona
  4. Ochrona - Łódzkie
  5. Ochrona - Łódź
  6. Ochrona - Śródmieście
Dodane 26 kwietnia 2024

Pracownik Ochrony Fizycznej - Łódź - Detektyw Sklepowy

Wynagrodzenie

29,99 - 30 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Łódź, Śródmieście

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca w weekendy

Grupa M2C posiada siedziby w 11 krajach na dwóch kontynentach. Działamy od blisko 30 lat. W Polsce świadczymy głównie usługi związane z ochroną obiektów. W związku z dynamicznym rozwojem naszych spółek poszukujemy do naszego Zespołu kandydatów do pracy na stanowisko:

  Pracownik Ochrony Fizycznej - Detektyw Sklepowy - umundurowany

Oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne,

  • możliwość awansu i rozwoju zawodowego w strukturach firmy,

  • narzędzia potrzebne do pracy, w tym pełne umundurowanie,

  • wypłata wynagrodzenia zawsze na czas,

  • atrakcyjna stawkę, 30 zł / h / brutto

 Zadania:

  • zapewnienie niezawodnego funkcjonowania ochrony na terenie sklepu,

  • ochrona osób i mienia,

  • bieżąca kontrola osób przebywających na sklepie,

  • praca w systemie 8h, 5 dni w tygodniu (40h na tydzień).

Wymagania:

  • wysoka kultura osobista,

  • sprawność fizyczna,

  • niekaralność,

  • odpowiedzialność oraz spostrzegawczość,

  • mile widziane doświadczenie w ochronie,

  • dodatkowym atutem będzie wpis na listę KPOF,

  • chęć szkoleń i rozwoju (wspieramy w uzyskaniu wpisu na listę KPO).

Zapraszamy do przesyłania aplikacji.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

Proszę o zawarcie w CV klauzuli: " Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Łódzkie

Łódzkie, Łódź, Śródmieście
ID: 816405832