2. Praca
  3. Ochrona
  4. Ochrona - Śląskie
  5. Ochrona - Gliwice
  6. Ochrona - Stare Gliwice
Marcin
Dodane 26 kwietnia 2024

Pracownik Ochrony Gliwice

Wynagrodzenie

4 242 - 4 245 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Gliwice, Stare Gliwice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Orzeczenie o niepełnosprawnościDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa

P.U. SED-HUT SA z siedzibą w Krakowie przy ul. T. Sendzimira 5 jest firmą o ugruntowanej pozycji na rynku specjalizującą się w świadczeniu usług ochrony mienia oraz usług porządkowych.

Aktualnie poszukujemy osób na stanowisko:

Pracownik Ochrony

Miejsce pracy: Gliwice

Opis stanowiska:

Ochrona osób i mienia

Patrolowanie obiektu

Reakcja w przypadku próby kradzieży

Wymagania:

-niekaralność

-dyspozycyjność

-sumienność

-wymagane posiadanie aktualnego orzeczenia o niepełnosprawności - zakład pracy chronionej (orzeczenia rentowego lub z powiatowego / wojewódzkiego zespołu ds. orzekania o niepełnosprawności)

Oferujemy:

-wynagrodzenie 4242 brutto (+ dodatek za godziny nocne)

-praca od zaraz

-częściowy zwrot wydatków za leki

-terminowe wypłaty

-stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

-pracę w systemie zmianowym

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych.

Kontakt:

Marcin

www.sed-hut.pl

Prosimy o dopisanie klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę P.U. SED-HUT S.A. w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”

Śląskie

Śląskie, Gliwice, Stare Gliwice
ID: 648021793