2. Praca
  3. Ochrona
  4. Ochrona - Lubelskie
  5. Ochrona - Łęczna
Dodane 04 kwietnia 2024

Pracownik Ochrony - Łęczna - praca nocą - 21:00 - 7:00

Wynagrodzenie

4 242 - 4 800 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Łęczna

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca w weekendy

HR for Business Sp. z. o.o. - będąca częścią Grupy Kapitałowej Impel - poszukuje pracowników na stanowisko:

Pracownik Ochrony - Łęczna

Praca w godz. 21:00 - 7:00 praca co dwa dni

umowa o prace 4242 zł brutto + dodatek za godziny nocne około 600 zł

Mile widziane orzeczenie o niepełnosprawności w stopniu umiarkowanym lub znacznym

Co możemy zaoferować?

• umowa o prace

• 4242 zł brutto + dodatek do pracy w godzinach nocnych 600 zł brutto

• Terminową wypłatę wynagrodzenia

• Miłą atmosferę pracy

Obowiązki:

• Dozór obiektu

• Zapewnienie bezpieczeństwa chronionego obiektu

• Patrolowanie obiektu

Więcej informacji pod nr tel.:

w godz. 8:00-15:00 tel. 727 - 003 - 042

lub

na infolinię kontakt tel. 800 929 570 w godz. 16:00 - 21:00

Zainteresowane osoby proszę o wysyłanie cv poprzez stronę z poniższą klauzulą:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez HR for Business Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-111), przy ul. Ślężnej 118, na potrzebę ewentualnych przyszłych procesów rekrutacyjnych, które Spółka będzie przeprowadzać w okresie najbliższych 5 lat. Wyrażona zgoda może być w każdej chwili przeze mnie wycofana.” Informujemy też, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Informujemy też, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Lokalizacja

Łęczna,

Lubelskie

Lubelskie, Łęczna
ID: 909369526