2. Praca
  3. Ochrona
  4. Ochrona - Mazowieckie
  5. Ochrona - Konstancin-Jeziorna
Dodane 01 maja 2024

Pracownik Ochrony - obiekt lotniczy - Konstancin Jeziorna

Wynagrodzenie

3 900 - 4 600 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Konstancin-Jeziorna

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

JB Aviation to najdłużej działający w Polsce przedstawiciel handlowy i stacja obsługi samolotów i śmigłowców.

Do zespołu ochrony obiektu (siedziba firmy + hangar lotniczy) firma poszukuje Pracownika Ochrony.

 OPIS STANOWISKA:

  • Otwieranie drzwi hangarowych

  • Przemieszczanie statków powierzanych po hangarach i płycie lotniska

  • Pobieranie opłat za operacje statków powietrznych i parkowanie pojazdów.

  • Sprawdzanie poprawnego zamknięcia pomieszczeń.

  • patrolowanie terenu, dokonywanie jego obchodów oaz zgłaszanie kierownictwu nieprawidłowości.

  • Dostarczanie samochodów firmowych na myjnie i do serwisów samochodowych.

  • Drobna pielęgnacja terenów zielonych.

  • Sprawdzanie stanu pasa startowego

Oferujemy:

  • Pracę w nietuzinkowym miejscu i w zespole pasjonatów lotnictwa

  • Parking dla pracowników

  • Ciepłą kawę, herbatę i przyjemne zaplecze socjalne

Praca w systemie zmianowym 48 H liczna godzin w miesiącu 240

Mile widziani są byli pracownicy służb mundurowych.

Osoby zainteresowane prosimy o aplikację przez portal.

Lokalizacja

Konstancin-Jeziorna,

Mazowieckie

Mazowieckie, Konstancin-Jeziorna
ID: 914185194