2. Praca
  3. Ochrona
  4. Ochrona - Śląskie
  5. Ochrona - Bytom
Dodane Dzisiaj o 12:41

Pracownik ochrony | od zaraz | umowa o pracę!

Lokalizacja

Bytom

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Orzeczenie o niepełnosprawnościDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa

Agencja Ochrony Specjał wspierająca zatrudnienie osób niepełnosprawnych, lider w zakresie usług ochrony osób i mienia oraz utrzymania czystości i porządku zatrudni kandydatów na stanowisko:

PRACOWNIK OCHRONY

Miejsce pracy: Bytom

Zmiany 12h

Zakres obowiązków:

·       przestrzeganie wewnętrznych procedur bezpieczeństwa,

·       dbanie o wysoką jakość świadczonych usług.

Wymagania:

·       dyspozycyjność, punktualność oraz chęci do pracy,

·       podstawowa znajomość obsługi komputera,

·       niekaralność (wymagane zaświadczenie),

·       orzeczony stopień niepełnosprawności.

Firma oferuje:

·       pracę w dużej i stabilnej Agencji Ochrony,

·       zatrudnienie na umowę o pracę na pełny etat,

·       regularnie i terminowo wypłacane wynagrodzenie,

·       dostęp do prywatnej opieki medycznej.

Osobom z orzeczeniem o niepełnosprawności po przepracowaniu 3 miesięcy umożliwiamy:

·       dofinansowanie do leków,

·       możliwość dofinansowania do okularów,

·       pomoc w nagłych wypadkach,

·       możliwość skorzystania do 75% dofinansowania na zorganizowane przez Firmę wyjazdy zagraniczne,

·       preferencyjne ceny na usługi i produkty medyczne oferowane przez GK Specjał.

Aplikacje prosimy przesyłać poprzez formularz kontaktowy lub bezpośrednio telefonicznie - 88*******70 (w godzinach od 09:00 do 15:00)

Prosimy o dopisanie klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).”

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Bytom,

Śląskie

Śląskie, Bytom
ID: 814778949